online: PO-NE od 9:00-21:00

Reference

Zde několik recenzí od našich klientů

Reference

Vždy naprosto skvělý servis do všech destinací. Slečna Anet mi zařizuje zájezdy již několik let a využívám i nabídek na klíč. Zařizovala mi Seychelly a Maledivy a vše bylo naprosto dokonalé. Dále hodně cestuji přes ni do SAE, Itálie a Dominikánské Republiky. Anet nám vždy skvěle poradí, vybere hotel - jak na romantiku ve dvou, tak na rodinnou dovolenou s dětmi. Hotely velmi dobře zná a naše dovolená je vždy naprosto skvělá, bez komplikací.

Kateřina a Ema

majitelka vinotéky Wine Rebels v Praze 8 (Karlín)

Paní Aneta nám zprostředkovala nádhernou Svatbu na Mauriciu. Vše mělo hladký průběh a bylo skvělé. Perfect Days Travel využíváme i pro cesty do Egypta, Řecka, Exotiky. Anet nám vždy skvěle poradí hotel i lokalitu a nemusíme se o nic starat. Proto Perfect Days Travel doporučuji i svým kamarádům a rodině.

Diana a Jaroslav

Svatba na Mauriciu - 2021

Naprosto spokojené s Perfect Days Travel. Vždy naprostá ochota a na last minute vše rychle připravené a doporučen skvělý hotel v Turecku, kde jsme si to s dcerkou moc užily. Při dalších zájezdech jedině s Perfect Days Travel. 

Petra a Yasmin

Praha

Děvčata se snaží vyhovět všem přáním a požadavkům zákazníků :)
Velmi rádi cestujeme 3-5 cest za rok a paní Martina nám zařizuje dovolené již od roku 2010

Proto jednoznačně doporučujeme Perfect Days Travel

Důvod: bezvadná komunikace,

odbornost, splnění všech požadavků.

František Vybulka a 

Jiří Vérosta 

Praha/Teplice

Výborná a rychlá komunikace (Telefonicky i mailových), určitě doporučuji všemi deseti, zejména Anet, kterou znám ještě z doby kdy pracovala v Eximu. Zájezdy objednávám pouze u ní a to několikrát do roka.  Jsem milovnice Egypta. Opravdu výborný přístup. 

Svitlana

Majitelka prádelny

Romantický víkend v Římě v hotelu San Marco byl skvělý - snídaně boží. Hotel kousek od metra, pešky se dá dojít i příjemnou procházkou do centra. Moc děkujeme Perfect Days Travel za zprostředkování.

Veronika

Majitelka kosmetického salonu Praha 

Využili jsme služeb Perfect Days Travel a tohoto rozhodnutí určitě nelitujeme.
Paní majitelka byla již od prvního kontaktu velmi vstřícná a profesionální. Komunikace byla bez problémů a odpovědi vždy rychlé.
Se všemi našimi požadavky si poradila a i spousta otázek ohledně covid podmínek a pojištění trpělivě zodpověděla.
Moc děkujeme za krásnou dovolenou a Vaše služby :) 

paní Jana s rodinou

učitelka na základní škole Praha

Dobrý den, vše proběhlo v naprostém pořádku. Od personálu až po ubytování výborné. Takže bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování super dovolené. 

Pan Adam 

Advokát 

Rád bych poděkoval Perfect Days Travel při výběru naší dovolené v Ománu. Dovolenou jsme si užili bez jediného problému, hotel byl čistý a all inclusive služby vynikající. Nádherná pláž a děkuji za doporučení. Sám bych si Omán nevybral.  

Manželé Šimkovi

Průhonice

Chcete nás kontaktovat?