Reference

Zde několik recenzí od našich klientů

Reference

Vždy naprosto skvělý servis do všech destinací. Slečna Anet mi zařizuje zájezdy již několik let a využívám i nabídek na klíč. Zařizovala mi Seychelly a Maledivy a vše bylo naprosto dokonalé. Dále hodně cestuji přes ni do SAE, Itálie a Dominikánské Republiky. Anet nám vždy skvěle poradí, vybere hotel - jak na romantiku ve dvou, tak na rodinnou dovolenou s dětmi. Hotely velmi dobře zná a naše dovolená je vždy naprosto skvělá, bez komplikací.

Kateřina a Ema

majitelka vinotéky Wine Rebels v Praze 8 (Karlín)

Paní Aneta nám zprostředkovala nádhernou Svatbu na Mauriciu. Vše mělo hladký průběh a bylo skvělé. Perfect Days Travel využíváme i pro cesty do Egypta, Řecka, Exotiky. Anet nám vždy skvěle poradí hotel i lokalitu a nemusíme se o nic starat. Proto Perfect Days Travel doporučuji i svým kamarádům a rodině.

Diana a Jaroslav

Svatba na Mauriciu - 2021

Naprosto spokojené s Perfect Days Travel. Vždy naprostá ochota a na last minute vše rychle připravené a doporučen skvělý hotel v Turecku, kde jsme si to s dcerkou moc užily. Při dalších zájezdech jedině s Perfect Days Travel. 

Petra a Yasmin

Praha

Reference

JEDNOZNAČNĚ PERFEKTNÍ PERFECT DAYS TRAVEL DOPORUČUJI VŠEM. Tak perfektní služby jsem nikdy při sjednávání zájezdu nezažil

Kamil

Mníšek pod Brdy

Ještě jednou děkuii!! Takový servis jaký nabízíte Vy, je pro mě naprosto Top 

Daniela

Praha

Skvěle zařízená dovolená v Dubaji včetně privátních transferů a zodpovězení všech mých dotěrných otázek. Děkuji

David

Praha

Děvčata se snaží vyhovět všem přáním a požadavkům zákazníků :)
Velmi rádi cestujeme 3-5 cest za rok a paní Martina nám zařizuje dovolené již od roku 2010

Proto jednoznačně doporučujeme Perfect Days Travel

Důvod: bezvadná komunikace,

odbornost, splnění všech požadavků.

František Vybulka a 

Jiří Vérosta 

Praha/Teplice

Výborná a rychlá komunikace (Telefonicky i mailových), určitě doporučuji všemi deseti, zejména Anet, kterou znám ještě z doby kdy pracovala v Eximu. Zájezdy objednávám pouze u ní a to několikrát do roka.  Jsem milovnice Egypta. Opravdu výborný přístup. 

Svitlana

Majitelka prádelny

Romantický víkend v Římě v hotelu San Marco byl skvělý - snídaně boží. Hotel kousek od metra, pešky se dá dojít i příjemnou procházkou do centra. Moc děkujeme Perfect Days Travel za zprostředkování.

Veronika

Majitelka kosmetického salonu Praha 

Využili jsme služeb Perfect Days Travel a tohoto rozhodnutí určitě nelitujeme.
Paní majitelka byla již od prvního kontaktu velmi vstřícná a profesionální. Komunikace byla bez problémů a odpovědi vždy rychlé.
Se všemi našimi požadavky si poradila a i spousta otázek ohledně covid podmínek a pojištění trpělivě zodpověděla.
Moc děkujeme za krásnou dovolenou a Vaše služby :) 

paní Jana s rodinou

učitelka na základní škole Praha

Dobrý den, vše proběhlo v naprostém pořádku. Od personálu až po ubytování výborné. Takže bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování super dovolené. 

Pan Adam 

Advokát 

Rád bych poděkoval Perfect Days Travel při výběru naší dovolené v Ománu. Dovolenou jsme si užili bez jediného problému, hotel byl čistý a all inclusive služby vynikající. Nádherná pláž a děkuji za doporučení. Sám bych si Omán nevybral.  

Manželé Šimkovi

Průhonice

Chcete nás kontaktovat?