VÍCE JAK 15 LET PRAXE V   PŘEDNÍCH CK

U nás neplatíte žádné poplatky za zprostředkování. Ceny jsou stejné jako uCK včetně všech slev a výhod. Navíc u nás každý klient obdrží DÁREK 

.

o Anet:

Během studia cestovního ruchu se mi naskytla praxe v Cestovní kanceláři Čedok a Greece Tour, kde jsem načerpala první zkušenosti v cestovním ruchu. Později mi osud byl nakloněn když jsem se dostala do jedné z nejprestižnějších CK EXIMtours, kde jsem získala velmi cenné zkušenosti s prodejem zájezdů, kterých si nesmírně vážím a otevřela se mi cesta v rámci pravidelných infocest za poznáním nejvyhledávanějších destinací a hotelů.

Cestování je mojí velkou vášní a nabízí mi skvělou příležitost, jak později své poznatky z cest předat svým klientům. Vždy, když se chystám na nějakou další cestu, přepadne mne krásný pocit očekávání nepoznaného. Miluji lenošení na krásných bílých plážích za doprovodu šumění moře a poznávání kulinářských specialit navštívené země, ale současně si nikdy nenechám ujít zajímavá místa a přírodní krásy dané země

Na mé práci mě nejvíce baví, že mohu předat své zkušenosti a poznatky svým klientům, plnit jim jejich sny a zajistit jim nezapomenutelnou dovolenou. Cením si vztahů s klienty, kteří se na mě s důvěrou obracejí opakovaně.

Z Exotických zemí má každá destinace své kouzlo. Pro romantickou dovolenou, šnorchlování a bílých pláží vedou Maledivy, které mne naprosto uchvátily. Kouzelný a tajemný Omán či pro dokonalé a krásné pláže, kde jsou nádherné palmy, dobrá cena a velmi kvalitní all inclusive - Dominikánská Republika. Oblíbenou destinací Evropy je Řecko, kvůli plážím s průzračně čistou vodou a skvělou kuchyní. 

Těším se na Vaše poptávky.


O Martině:


Vystudovala jsem gymnázium a v EXIMtours začala působit od jeho založení.

Jelikož jsem hodně aktivní člověk, cestování patří k mým velkým vášním. Na svých cestách mě nejvíce láká poznávání tropické přírody včetně podmořského života. Výjimečný vztah mám ke Srí Lance, kde jsem absolvovala poznávací infocestu po této krásné krajině a načerpalo plno zážitků. Dále mi vnikla do paměti Kuba, kde je kvalitní rum, doutníky, krásné pláže a příroda..na tuto infocestu v životě nezapomenu a určitě Kubu doporučuji alespoň 1x za život navštívit. Z Evropy je pro mě oblíbenou destinací Mallorca, kde můj manžel pracoval jako delegát a díky tomu jsem měla tu možnost poznat tento nádherný ostrov do každého jeho detailu.

Ve svém volném čase se věnuji jízdě na kole, mám ráda odpočinek v termálních lázních a v zimě jsem nadšenou lyžařkou. Miluji Rakouské alpy i vinice a Švýcarsko.

Mým cílem je, aby výběr dovolené byl pro mé klienty radost a aby jejich dovolená splnila každé jejich očekávání.

O nás

PERFECT DAYS TRAVEL: 

S Martinou jsem se poznala na jedné z poboček Eximtours v Praze, kde jsme spolu začaly pracovat,  doplňovaly se a velmi jsme si spolu pracovně i lidsky sedly. 

Vždy jsem chtěla poskytovat klientům maximálně možný servis, který jako zaměstnanec v rámci jedné cestovní kanceláře nebyl možný.  Proto jsem se rozhodla v roce 2019 jít vlastní cestou a založit "Perfect days Travel. S Martinou mi spolupráce vyhovovala natolik, že mi později začala s klienty pomáhat a společně tvoříme Perfect Days Travel

Osobně jsme navštívily mnoho destinací. V hotelech bydlely a poznaly jejich služby, restaurace i pláže. Objevili také spoustu míst, které byste při své cestě neměli vynechat. Rády Vám předáme své zkušenosti a zážitky. Dovolenou se Vám budeme snažit zajistit dle Vašich přání a představ. Nabízíme klientům takový výjímečný servis, který na pobočkách cestovních kanceláří v žádném případě nenajdou ani nedostanou!! CESTOVNÍ KANCELÁŘE mají pouze své nabídky, což nemusí být vždy dostačující. Perfect Days Travel může kombinovat a vybírat z mnoha možností různých cestovních kanceláří (českých i německých). Nabízí všechny zájezdy pod jednou střechou a nabídka je tedy mnohem širší a za tu nejlepší cenu. Šetřete svůj čas -  na Vaše přání - po Praze a okolí za Vámi můžeme přijet zájezd sjednat kamkoli (do práce, do Vaší oblíbené kavárny i domů. )

Rezervace schůzky s námi

Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem.